|  Revista ARTE |   ORAR   |  CASERIE ONLINE |
|   CONCURS - Posturi vacante   |   PARTENERI   | OLD SITE   | 

CONCURSUL OBICEIURI DE IARNĂ – REZULTATE

În urma jurizării lucrărilor participante în concursul de fotografie “Obiceiuri de iarnă”, membrii juriului format din: Mircea Albu , artist FIAP , presedinte Art-Image, Mircea Schiau, expert secţia Fotografie a Şcolii Populare de Arte “Tudor Jarda” Cluj-Napoca, Livia Petrescu – şef compartiment Arte Plastice Şcoala Populară de Arte “Tudor Jarda” Cluj-Napoca, au hotărât acordarea a trei premii şi o menţiune după cum urmează:

Premiul I – ANDREI IANCU – Şcoala Populară de Arte “Augustin Bena” – Alba Iulia

Premiul II – ALEXANDRU VLAD – Şcoala Populară de Arte “Augustin Bena” – Alba Iulia

Premiul III – ŞTEFAN ARĂDĂVOAICEI – Palatul Copiilor Piatra Neamţ

Menţiune – MONICA ŞOMLEA – Liceul pentru deficienţi de auz Cluj-Napoca

Vă mulţumim pentru participare şi vă aşteptăm şi la alte concursuri organizate de şcoala noastră.