|  Revista ARTE |   ORAR   | 
|   CONCURS - Posturi vacante   |   PARTENERI   | OLD SITE   | 

Anunț important – Comitetul Județean pentru Situații de Urgență

IMPORTANT 

Conform  Hotărârii  nr. 79/04.11.2020,  Comitetul  Județean  pentru  Situații de Urgență Cluj a decis luarea tuturor  măsurilor pentru asigurarea rezilienței comunității și de diminuare a impactului tipului de risc, în scopul limitării și prevenirii răspândirii virusului SARA-COV-2  pe  raza municipiului Cluj–Napoca, începând cu data de 05 noiembrie 2020, pe o perioadă de 14 zile.

În consecință, în perioada 05 noiembrie – 18 noiembrie 2020, cursanții Școlii de Arte Cluj, secția Cluj–Napoca, vor susține cursurile online.

 

Conducerea

Leave a Reply

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.