Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ACTIVITĂȚI LUNARE REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO, BUGET PROGRAME ANALITICE CURSURI DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - REZULTATE 2020 » REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ 2020 » REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 26 IUNIE 2020

REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 26 IUNIE 2020

ARTE VIZUALE

DESIGN VESTIMENTAR

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CĂLIN VERONICA MARIA

Korent Monica

III

 9 (nouă)

 

2.

LUNGANU (MUREȘAN) ROXANA NICOLETA

Korent Monica

III

10 (zece) 

 

3.

MOLDOVAN RAMONA

Korent Monica

III

950 (nouă)50 

 


DECORAȚIUNI INTERIOARE

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

NĂDEJDE FELICIA GRAZIELLA

Korent Monica

III

 950 (nouă)50

 


CERAMICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

GOLGOȚ (LUPȘA) SANDA

Peter Felix

III

 10 (zece)

 


TEHNICI ÎN PICTURĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOTA IOAN MIHAI

Pop Blanca

II

 840 (opt)40

 


PICTURĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CIOPATĂ BEATRICE LAURA

Apostu Victor

III

860 (opt)60 

 

2.

GORDE HOREA

Apostu Victor

III

 960 (nouă)60

 

3.

KOSTYAL ADELA

Apostu Victor

III

 920 (nouă)20

 

4.

MIRON CLAUDIA STELIANA

Apostu Victor

III

 ABSENT

 

5.

MOCAN IOANA – ANA

Apostu Victor

III

 920 (nouă)20

 

6.

RADU DIANA CLAUDIA

Apostu Victor

III

 10 (zece)

 

7.

ROBITU MIHAELA

Apostu Victor

III

920 (nouă)20 

 


GRAFICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ANDONIE CARMEN

Pop Blanca

III

7 (șapte) 

 

2.

CRISTE ALEXANDRA

Pop Blanca

III

 9 (nouă)

 

3.

DAN BEATRICE

Pop Blanca

III

940 (nouă)40 

 

4.

PERȘA ALEXIA ANNA

Pop Blanca

III

 740 (șapte)40

 

5.

TĂUȚAN ȘTEFAN DARIAN

Pop Blanca

III

8 (opt) 

 


ARTĂ FOTOGRAFICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

BOLOȘ ANDREI ȘTEFAN

Viziteu Leonard

II

10 (zece) 

 

2.

BONDOR HORAȚIU

Viziteu Leonard

II

10 (zece)

 

3.

DESMIREAN ANDREI - ALEXANDRU

Viziteu Leonard

II

 10 (zece)

 

4.

GEORGEȘ (PĂCURARU)  FLOAREA IOANA

Viziteu Leonard

II

 10 (zece)

 

5.

LUCA MĂDĂLINA

Viziteu Leonard

II

 10 (zece)

 

6.

MUNTEANU BIANCA

Viziteu Leonard

II

 10 (zece)

 

7.

PUȘCAȘ IULIA - ALEXANDRA

Viziteu Leonard

II

 10 (zece)

 



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact