Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ACTIVITĂȚI LUNARE REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO, BUGET PROGRAME ANALITICE CURSURI DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - REZULTATE 2020 » REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ 2020 » REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 24 IUNIE 2020

REZULTATE EXAMENE DE DIPLOMĂ - 24 IUNIE 2020

ARTĂ DRAMATICĂ

ACTORIE

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

AGAVRILOAIE CODRUȚA

Băcioiu Petre

II

8 (opt) 

 

2.

BOLOGA MARIUS ANDREI

Băcioiu Petre

II

920 (nouă)20 

 

3.

BOȚOC OANA

Băcioiu Petre

II

920 (nouă)20 

 

4.

NAGY LARA

Băcioiu Petre

II

960 (nouă)60 

 

5.

POP IULIANA DANA

Băcioiu Petre

II

820 (opt)20 

 

6.

ȘERBAN DIANA

Băcioiu Petre

II

 980 (nouă)80

 

7.

VĂCAR MARIA NICOLETA

Băcioiu Petre

II

 940 (nouă)40

 


COREGRAFIE

DANS MODERN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

FURDUI MARIA

Presecan Patricia

II

9 (nouă) 

 


MUZICĂ

ACORDEON

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

PETROVICI GAVRIL ANDREI

Rodilă Onișor

III

760 (șapte)60 

 


ORGĂ ELECTRONICĂ

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

ZĂHAN IOANA

Ghircoiaș Mihai

III

 7 (șapte)

 


CHITARĂ ELECTRICĂ ȘI BAS

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

CIOBANU VLAD

Condruz George

III

880 (opt)80 

 


PIAN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

COROIU DIANA

Bordas Olga

V

10 (zece) 

 

2.

DAMȘA OLIMPIA

Bordas Olga

V

10 (zece) 

 

3.

NEGREA SARA DIANA

Bordas Olga

V

9 (nouă) 

 

4.

ROMANIUC SONIA

Bordas Olga

V

920 (nouă)20 

 

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

IELCEAN MARCEL SEBASTIAN

Moldovan Marius Cristian

II

 ABSENT

 

2.

RÉTI ZOLTÁN

Moldovan Marius Cristian

II

 10 (zece)

 

3.

SZÁSZ DÁVID SÁNDOR

Moldovan Marius Cristian

II

 10 (zece)

 

4.

SZOPOS KÁLMÁN

Moldovan Marius Cristian

II

 10 (zece)

 


TARAGOT

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

LĂPUȘTE IOAN

Pleșca Petrică

III

740 (șapte)40 

 

2.

MATEȘ BOGDAN RĂZVAN

Pleșca Petrică

III

880 (opt)80 

 


SAXOFON

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Coordonator

Anul

Nota obținută

Observații

1.

DANCIU RAREȘ MIRCEA

Pleșca Petrică

III

ABSENT 

 

2.

DĂRĂBAN VIOLETA

Pleșca Petrică

III

 840 (opt)40

 

3.

HULUJAN IONUȚ BOGDAN

Pleșca Petrică

III

 820 (opt)20

 

4.

ILEA VLAD IONUȚ

Pleșca Petrică

III

 940 (nouă)40

 

5.

NAGY ALEXANDRU

Pleșca Petrică

III

 860 (opt)60

 

6.

PAȘCA STELIAN

Pleșca Petrică

III

 880 (opt)80

 

7.

PAȘCALĂU ANDREI VIOREL

Pleșca Petrică

III

9 (nouă)

 

8.

STAN BOGDAN DORIN

Pleșca Petrică

III

10 (zece)

 

9.

STANCALĂU RAUL

Pleșca Petrică

III

10 (zece) 

 




Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact