Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ACTIVITĂȚI LUNARE REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO, BUGET PROGRAME ANALITICE CURSURI DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - PROGRAMĂRI 2020 » EXAMENE SFÂRȘIT DE AN 2020 » EXAMENE DE DIPLOMĂ 2020 » 29 IUNIE 2020 - ARTE VIZUALE (ȚESUT-CUSUT, TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT)

29 IUNIE 2020 - ARTE VIZUALE (ȚESUT-CUSUT, TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT)

 

Notă:

Cursanții se vor prezenta cu 10 min. înainte de a intra în examen, conform planificării, dar nu mai repede (din motive epidemiologice)


Planificarea nominală a examenelor de diplomă

 29 IUNIE 2020

ȚESUT-CUSUT

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

ANDRON (CÎMPAN) MARIA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

14:00

Șantier

2.

BĂLAN RAVECA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

14:15

Șantier

3.

BOCA VICTORIA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

14:30

Șantier

4.

BOTA (ȘAITIȘ) VIORICA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

14:45

Șantier

5.

BOTH (BERCEANU) MARGARETA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

15:00

Șantier

6.

BUDAE (TOADER) DORINA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

15:15

Șantier

7.

BUDUȘAN (FĂRCAȘ) DANIELA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

15:30

Șantier

8.

GREBLĂ (CURTEAN) RAMONA  MIHAELA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

15:45

Șantier

9.

LASAC (GREȚA) MONICA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

16:00

Șantier

10.

MĂRGINEAN (RĂȘINAR) FELICIA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

16:15

Șantier

11.

MATIAȘ (MERCEAN) GINETTE

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

16:30

Șantier

12.

MICHILE (COMAN) ANCA SEMIDA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

16:45

Șantier

13.

NUȚIU (MAIER) PAULA DANIELA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

17:00

Șantier

14.

PLEȘ RUSU VIRGINIA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

17:15

Șantier

15.

POPUȚA (RUS)  SONIA DANIELA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

17:30

Șantier

16.

RUS MIHAELA MARIA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

17:45

Șantier

17.

ȘAIȚIȘ (JURJE) ELENA MAGDALENA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

18:00

Șantier

18.

VĂTUI (ILOVAN) ADRIANA NINELA

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

18:15

Șantier

 

 

TEHNICI ÎN ȚESUT-CUSUT

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

CÎRSTEA DIANA

Tehnici în

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

18:30

Șantier

2.

GAVRIȘ NADIA NICOLETA

Tehnici în

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

18:45

Șantier

3.

GAVRIȘ NICOLETA MARIANA

Tehnici în

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

19:00

Șantier

4.

LUPOAIE (STANOIEV) LAURA SIMONA

Tehnici în

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

19:15

Șantier

5.

LUȘTREA (OCHIȘ) ELISABETA ELEONORA

Tehnici în

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

19:30

Șantier

6.

MATIȘ (POP) MARIA

Tehnici în Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

19:45

Șantier

7.

MUREȘAN IOANA MARIA

Tehnici în

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

20:00

Șantier

8.

POPTEAN (NEAG) CRISTINA

Tehnici în

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

20:15

Șantier

9.

SOCACI FIRUȚA

Tehnici în

Țesut-Cusut

Gavriș Elvira

20:30

Șantier


Notă:

Cursanții se vor prezenta cu 10 min. înainte de a intra în examen, conform planificării, dar nu mai repede (din motive epidemiologice)


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact