Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ACTIVITĂȚI LUNARE REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO, BUGET PROGRAME ANALITICE CURSURI DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - PROGRAMĂRI 2020 » EXAMENE SFÂRȘIT DE AN 2020 » EXAMENE DE DIPLOMĂ 2020 » 26 IUNIE 2020 - ARTE VIZUALE

26 IUNIE 2020 - ARTE VIZUALE

 

Notă:

Cursanții se vor prezenta cu 10 min. înainte de a intra în examen, conform planificării, dar nu mai repede (din motive epidemiologice)


 Planificarea nominală a examenelor de diplomă

26 IUNIE 2020

DESIGN VESTIMENTAR

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

CĂLIN VERONICA MARIA

Design vestimentar

Korent Monica

14:00

Șantier

2.

LUNGANU (MUREȘAN) ROXANA NICOLETA

Design vestimentar

Korent Monica

14:15

Șantier

3.

MOLDOVAN RAMONA

Design vestimentar

Korent Monica

14:30

Șantier

 

DECORAȚIUNI INTERIOARE

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

NĂDEJDE FELICIA GRAZIELLA

Decorațiuni interioare

Korent Monica

14:45

Șantier

 

CERAMICĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

GOLGOȚ (LUPȘA) SANDA

Ceramică

Peter Felix

15:00

Șantier

 

TEHNICI ÎN PICTURĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

BOTA IOAN MIHAI

Tehnici în pictură

Pop Blanca

15:15

Șantier

 

PICTURĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

CIOPATĂ BEATRICE LAURA

Pictură

Apostu Victor

15:30

Șantier

2.

GORDE HOREA

Pictură

Apostu Victor

15:45

Șantier

3.

KOSTYAL ADELA

Pictură

Apostu Victor

16:00

Șantier

4.

MIRON CLAUDIA STELIANA

Pictură

Apostu Victor

16:15

Șantier

5.

MOCAN IOANA – ANA

Pictură

Apostu Victor

16:30

Șantier

6.

RADU DIANA CLAUDIA

Pictură

Apostu Victor

16:45

Șantier

7.

ROBITU MIHAELA

Pictură

Apostu Victor

17:00

Șantier

 

GRAFICĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

ANDONIE CARMEN

Grafică

Pop Blanca

17:15

Șantier

2.

CRISTE ALEXANDRA

Grafică

Pop Blanca

17:30

Șantier

3.

DAN BEATRICE

Grafică

Pop Blanca

17:45

Șantier

4.

PERȘA ALEXIA ANNA

Grafică

Pop Blanca

18:00

Șantier

5.

TĂUȚAN ȘTEFAN DARIAN

Grafică

Pop Blanca

18:15

Șantier

 

ARTĂ FOTOGRAFICĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

BOLOȘ ANDREI ȘTEFAN

Artă fotografică

Viziteu Leonard

18:30

Șantier

2.

BONDOR HORAȚIU

Artă fotografică

Viziteu Leonard

18:45

Șantier

3.

DESMIREAN ANDREI - ALEXANDRU

Artă fotografică

Viziteu Leonard

19:00

Șantier

4.

GEORGEȘ (PĂCURARU)  FLOAREA IOANA

Artă fotografică

Viziteu Leonard

19:15

Șantier

5.

LUCA MĂDĂLINA

Artă fotografică

Viziteu Leonard

19:30

Șantier

6.

MUNTEANU BIANCA

Artă fotografică

Viziteu Leonard

19:45

Șantier

7.

PUȘCAȘ IULIA - ALEXANDRA

Artă fotografică

Viziteu Leonard

20:00

Șantier

 

Notă:

Cursanții se vor prezenta cu 10 min. înainte de a intra în examen, conform planificării, dar nu mai repede (din motive epidemiologice)


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact