Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ACTIVITĂȚI LUNARE REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO, BUGET PROGRAME ANALITICE CURSURI DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » EXAMENE - PROGRAMĂRI 2020 » EXAMENE SFÂRȘIT DE AN 2020 » EXAMENE DE DIPLOMĂ 2020 » 24 IUNIE 2020 - ARTĂ DRAMATICĂ, COREGRAFIE, INSTRUMENTE MUZICALE

24 IUNIE 2020 - ARTĂ DRAMATICĂ, COREGRAFIE, INSTRUMENTE MUZICALE

 

Notă:

Cursanții se vor prezenta cu 10 min. înainte de a intra în examen, conform planificării, dar nu mai repede (din motive epidemiologice)


Planificarea nominală a examenelor de diplomă

24 IUNIE 2020

ACTORIE

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

AGAVRILOAIE CODRUȚA

Actorie

Băcioiu Petre

14:00

Șantier

2.

BOLOGA MARIUS ANDREI

Actorie

Băcioiu Petre

14:15

Șantier

3.

BOȚOC OANA

Actorie

Băcioiu Petre

14:30

Șantier

4.

NAGY LARA

Actorie

Băcioiu Petre

14:45

Șantier

5.

POP IULIANA DANA

Actorie

Băcioiu Petre

15:00

Șantier

6.

ȘERBAN DIANA

Actorie

Băcioiu Petre

15:15

Șantier

7.

VĂCAR MARIA NICOLETA

Actorie

Băcioiu Petre

15:30

Șantier

 

 DANS MODERN

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

FURDUI MARIA

Dans modern

Presecan Patricia

15:45

Șantier

 

 ACORDEON

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

PETROVICI GAVRIL ANDREI

Acordeon

Rodilă Onișor

16:00

Șantier

 

ORGĂ ELECTRONICĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

ZĂHAN IOANA

Orgă electronică

Ghircoiaș Mihai

16:15

Șantier

 

CHITARĂ ELECTRICĂ

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

CIOBANU VLAD

Chitară electrică

Condruz George

16:30

Șantier

 

PIAN

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

COROIU DIANA

Pian

Bordas Olga

16:45

Șantier

2.

DAMȘA OLIMPIA

Pian

Bordas Olga

17:00

Șantier

3.

NEGREA SARA DIANA

Pian

Bordas Olga

17:15

Șantier

4.

ROMANIUC SONIA

Pian

Bordas Olga

17:30

Șantier

 

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

IELCEAN MARCEL SEBASTIAN

Ansamblu instrumental

Moldovan Marius

17:45

Șantier

2.

RÉTI ZOLTÁN

Ansamblu instrumental

Moldovan Marius

17:45

Șantier

3.

SZÁSZ DÁVID SÁNDOR

Ansamblu instrumental

Moldovan Marius

18:00

Șantier

4.

SZOPOS KÁLMÁN

Ansamblu instrumental

Moldovan Marius

17:45

Șantier

 

 

TARAGOT

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

LĂPUȘTE IOAN

Taragot

Pleșca Petrică

18:15

Șantier

2.

MATEȘ BOGDAN RĂZVAN

Taragot

Pleșca Petrică

18:30

Șantier


SAXOFON

 Nr.  Crt.

Nume/ Prenume

Specialitatea

Coordonator curs

Ora

Sala

1.

DANCIU RAREȘ MIRCEA

Saxofon

Pleșca Petrică

18:45

Șantier

2.

DĂRĂBAN VIOLETA

Saxofon

Pleșca Petrică

19:00

Șantier

3.

HULUJAN IONUȚ BOGDAN

Saxofon

Pleșca Petrică

19:15

Șantier

4.

ILEA VLAD IONUȚ

Saxofon

Pleșca Petrică

19:30

Șantier

5.

NAGY ALEXANDRU

Saxofon

Pleșca Petrică

19:45

Șantier

6.

PAȘCA STELIAN

Saxofon

Pleșca Petrică

20:00

Șantier

7.

PAȘCALĂU ANDREI VIOREL

Saxofon

Pleșca Petrică

20:15

Șantier

8.

STAN BOGDAN DORIN

Saxofon

Pleșca Petrică

20:30

Șantier

9.

STANCALĂU RAUL

Saxofon

Pleșca Petrică

20:45

Șantier

 

 

Notă:

Cursanții se vor prezenta cu 10 min. înainte de a intra în examen, conform planificării, dar nu mai repede (din motive epidemiologice)



Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact